KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 9983620
nr 998 3620
Kaj Piehl
(1921-2000), Sverige
Etsningar , + akvarell + bok, Kaj Piehl (1921-2000), 5 + 1 + 1 del
Kaj Piehl, svensk målare och tecknare född 1921, död 2000.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:23:24
30/11 19:28:41